Kilku uczniów - jeden instruktor

Oferta lekcji grupowych skierowana jest do osób chcących uczyć się wspólnie. Lekcje takie najefektywniejsze są wtedy, gdy uczniowie prezentują ten sam poziom zaawansowania technicznego oraz są w podobnym wieku. Nie da się uczuć jednocześnie od podstaw czterolatka i osobę dorosłą. Podobnie, jak nie da się uczyć jedną osobę podstaw a drugą jazdy śmigiem.

Najczęściej spotykane są grupy dwuosobowe, nie wykluczamy jednak tworzenia grup większych. Należy pamiętać, że im wyższy poziom zaawansowania tym grupa może być liczniejsza.

W cenniku znajdą państwo opcje grup 2, 3 i 4 osobowych. W przypadku braku pozycji odpowiadającej Państwa oczekiwaniom prosimy o kontakt z biurem szkoły. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą kursów, które są rozszerzoną wersją  pojedynczych lekcji.

Informacja o kursach tutaj

Aktualny cennik tutaj