Grupa weekendowa narty

[Grupy dla dzieci 4-14 lat]

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku oraz ferii.

Zajęcia w godzinach 11.00-14.00.

Przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia (także dla wybitnych 4-latków) posiadających dwie podstawowe umiejętności:
  • samodzielny wjazd wyciągiem talerzykowym
  • hamowanie i zatrzymywanie się.

Ze zgłoszonych osób tworzymy grupy 3-5 osobowe o wyrównanym poziomie umiejętności. Zaczynamy punktualnie wspólną rozgrzewką. Następnie grupy ze swoimi instruktorami ruszają na stok. Tam realizujemy bloki tematyczne, w których wykorzystujemy między innymi tyczki miękkie krótkie, tyczki miękkie długie, tyczki twarde długie, sznurki, ringo, grzybki, makarony itp. Każda z grup ma dobierane ćwiczenia odpowiednio do swojego poziomu. Zajęcia odbywają się przede wszystkim na stokach Mieszko, nie mniej grupy bardziej zaawansowane wyjeżdżają na pozostałe stoki Zieleńca.

Zajęcia traktowane są jako jednodniowe, dlatego należy zapisywać się osobno na soboty i osobno na niedziele.

Zarażamy pasją do nart!!

Zapisy na lekcje - zadzwoń!!