O Szkole Mieszko
O Szkole Mieszko

Szkoła Narciarska i Snowboardowa
Mieszko Zieleniec

Szkoła Narciarska i Snowboardowa Mieszko Zieleniec znajduje się w hotelu GRUNWALD (dawny Mieszko II), tuż przy głównej ulicy, wejście od strony kościoła pw. Świętej Anny.
Swoje zajęcia prowadzimy na stokach kompleksu Mieszko, które dają pełną możliwość rozwoju narciarskich umiejętności. Do dyspozycji mamy jeden wyciąg krzesełkowy i 4 wyciągi talerzykowe. Stoki są szerokie, o urozmaiconym poziomie trudności, a pokonywanie ich sprawia wiele radości. Jeden ze stoków, jest przeznaczony wyłącznie na zajęcia naszej Szkoły. Codziennie rozstawiamy tam bajkowe tory przeszkód, co sprawia, że nauka jest przyjemna i skuteczna. Stok jest ogrodzony, więc jest w pełni bezpieczny nawet dla najmłodszych. To wszystko sprawia, że kompleks Mieszko jest jednym z najlepszych miejsc do nauki narciarstwa w Zieleńcu, a nawet w Polsce.
Prowadzimy szkolenia w zakresie narciarstwa alpejskiego i snowboardu na każdym poziomie zaawansowania w systemach indywidualnych i grupowych. Zajęcia prowadzimy na stokach „Mieszko" - idealnych do nauki na nartach i snowboardzie.
Posiadamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy potrafią łączyć życiową pasję z pracą zawodową. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy, gwarantujemy wysoki poziom prowadzonych zajęć, satysfakcję z wypracowanych efektów oraz mile spędzony czas w naszym towarzystwie.
Zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni sprzętu zimowego, gdzie precyzyjnie dobierzemy sprzęt do indywidualnych preferencji każdego klienta. Posiadamy narty oraz deski snowboardowe dla dzieci i dorosłych, buty narciarskie i snowboardowe oraz akcesoria (kaski, kije, gogle).

Wyciągi Mieszko - Tutaj szkolimy

PFR
KONTAKT
Szkoła Narciarska i Snowboardowa
Mieszko Zieleniec
Zieleniec 134
57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 530 450 633
e-mail: szkola@szkolamieszko.pl
Regulamin Szkoły MIESZKO
GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY
Szkoła - zapisy:
Nowo wybudowany Hotel ★★★★ Grunwald

Wypożyczalnie:
Wyciąg krzesełkowy górna stacja
Nowo wybudowany Hotel ★★★★ Grunwald
Hotel ★★★  Zieleniec
WAŻNE TELEFONY
Poniższe numery każdy z nas powinien zapisać w swoim telefonie!!
GOPR oddział krajowy: 601 100 300
GOPR Zieleniec: 74 866 81 21
Numer ratunkowy: 112