Dowolne grupy w liczbie do 10 osób

Prowadzimy zajęcia dla grup zorganizowanych. Cena uzależniona jest od liczby grup, liczby uczestników i liczby godzin. Wystawiamy faktury VAT. Zapytania można kierować na nasz adres mailowy szkola@szkolamieszko.pl

Program zajęć dobierany jest odpowiednio dla każdej grupy. W zajęciach wykorzystujemy wszystkie możliwe pomoce dydaktyczne: tyczki slalomowe juniorskie, tyczki slalomowe miękkie, tyczki slalomowe twarde, tyczki kolanówki, pachołki, grzybki, ringa, piłeczki. Z większymi grupami początkującymi ćwiczymy na naszym najkrótszym wyciągu - gdzie grupa odizolowana jest od reszty stoku.

Na koniec kursu możemy zorganizować zawody narciarskie dla całej grupy. Ustawiamy prosty slalom do przejechania nawet dla najsłabszych narciarzy, z pomiarem czasu i koszulkami startowymi.

Zapraszamy serdecznie.

Zarażamy pasją do nart!!

Zapisy na lekcje - zadzwoń!!